LT LV EE RU FI

GRANULĒTAIS KRĪTS AUGSNES SKĀBUMA MAZINĀŠANAI

 

PAR MUMS

BIO-INDUSTRIJA sāka savu darbību 2012. gadā. Sākot ar 2015. gadu mēs esam POLCALC Sp. z o. o. pārstāvji Baltijas valstīs. Uzņēmums saražo vairāk nekā 100 tūkstošus tonnu granulētā kaļķa.

POLCALC darbinieku intensīvie pētījumi pilnībā ļauj izprast mūsu klientu vēlmes un prasības. Uz tā pamata arī tika izveidots pēc jaunas tehnoloģijas granulēts kalcija mēslojums POLCALC. Ražošanas pamatā ir ļoti aktīvi kaļķu milti, ko iegūst, apstrādājot kaļķakmens iežus. Maksimālas sasmalcināšanas dēļ, granulētam krītam piemīt īpašība ātri iedarboties, tāpēc rezultāti ir redzami vizuāli jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Granulētā kaļķa POLCALC ķīmiskās un fizikālās īpašības nodrošina optimālu efektivitāti. To lietošanas ērtums ir apvienots ar efektivitāti. Runājot citiem vārdiem, tas ir kvalitatīvs, viegli un vienkārši augsnē iestrādājams produkts.

Īsumā PAR POLCALC granulēto mēslojumu

Krīta fizikālās īpašības maksimāli ļauj sasmalcināt izejvielu. Atsevišķu graudiņu izmērs nepārsniedz dažus mikronus. Izmantojot ļoti sarežģītu, bet bioloģisku ražošanas metodi, šīs atsevišķās mikrodaļiņas tiek apvienotas mazās granulās. To iestrāde kļūst vienkāršāka, tāpat kā citam granulētam mēslojumam. Spēcīgas reakcijas dēļ tas ātri izšķīst augsnē un atbrīvo nepieciešamo kalciju. Tam ir liela ietekme uz augsni un kultūrām. No vienas puses tiek regulēts augsnes skābums, kas savukārt pasargā augus no toksisku vielu (piemēram, alumīnija) uzsūkšanās, no otras puses, produkts ir izcils kalcija avots augiem. Īpaši smalkās sasmalcināšanas dēļ, augi viegli uzņem kalciju. Abos aspektos POLCALC mērķis ir optimizēt augu augšanu, kas ietekmē sējumu kvalitāti un kvantitāti.

SuperMag ir novatorisks augstas koncentrācijas kalcija-magnija mēslojums, kas izgatavots no mikronizētiem magnija miltiem ar vērtīgām makro un mikro barības vielām augiem (B, Zn, Mn, Mo, Fe, Cu). Izejvielu pārstrādes metodes dēļ, ļoti viegli tiek absorbēts kalcijs un magnijs.

Magnijs veic daudzas svarīgas fizioloģiskas funkcijas. Regulē fotosintēzes intensitāti, jo tas nosaka hlorofila saturu lapās. Tas nodarbojas arī ar enerģijas izmaiņām augā, ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu sintēzi, asimilātu transportēšanu un samazina nitrātu līmeni. Ir pierādīts, ka magnijs stimulē sakņu sistēmas attīstību un augu barības vielu uzņemšanas procesus.

Kalcijs augos veic ļoti daudz svarīgu funkciju. Tas nonāk šūnu sieniņu sastāvā un nosaka to caurlaidību, aktivizē fermentus, neitralizē organiskās skābes, ietekmē sakņu attīstību un augšanu.

SuperMag, augstā kalcija un magnija satura dēļ, strauji paceļ augsnes pH, tādējādi palielinot mikroelementu bioloģisko pieejamību, kā rezultātā ievērojami palielinās ražība.

SuperMag tiek ražots pilnīgi videi draudzīgā tehnoloģijā, neizmantojot līmes un citas "saistvielas". Viela, kas savieno granulas, ir ūdens. Produktam ir 100% reaktivitāte. Tūlīt pēc nonākšanas augsnē, tas savienojas ar tajā esošo ūdeni, granulas sadalās un reaģē ar augsni. Derīgo minerālvielu atbrīvošanās notiek nekavējoties. Katrai mūsu produkta granulai ir milzīgs skābuma mazināšanas potenciāls. Laboratorijas pētījumi liecina, ka viena granula paceļ pH apmēram 0,5 kg augsnes no pH 4 līdz pH 7.

Polcalc un Supermag mēslošanas līdzekļi ir ne tikai "pretlīdzeklis" augsnes degradācijai, bet arī intensīvs kalcija "kondicionieris". Šo elementu kombinācija ļauj: